سرخط خبرها
خانه / اخبار / مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز : ما همه سپاهی هستیم

مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز : ما همه سپاهی هستیم

مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز :
ما همه سپاهی هستیم
ماموستا نقیبی ضمن محکومیت اقدام نابخردانه دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران تاکید کرد: همه ما سپاهی هستیم
مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز در پی اقدام نابخردانه رئیس جمهور امریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قبل از خطبه های نماز جمعه ۲۳فروردین ماه ۹۸ این شهر توطئه های آمریکا را شکست خورده قلمداد کرد .

ماموستا دکتر نقیبی ضمن تشکر از حضورمردم مسلمان ومتدین در همه صحنه ها گفت : تروریست واقعی خود امریکاست که باید در خصوص همه جنایتهایش بازخواست شود.

وی هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری با شهادت حدود ۳۰۰نفر، اقدام به کودتا وایجاد گروهک تروریستی داعش و راه انداختن فتنه ها وجنگ های نیابتی وقبیله ای علیه مسلمانان را گوشه ای از اقدامات تروریستی دولت امریکاعنوان کرد و اظهار امیدواری کرد که به فضل الهی همه نقشه های آمریکا و دست اندرکارانش همچون نابودی تکفیری های داعش در منطقه مفتضحانه به شکست خواهد انجامید وسپاه مقتدر پاسداران امیدهای آنان را به یأس تبدیل خواهد کرد.

وی ضمن محکومیت این اقدام نابخردانه اظهار کرد : دولت آمریکا بیش از گذشته منفور شده است و ما تاکید می کنیم که همه ما سپاهی هستیم و تا پای جان دفاع می کنیم واعلام می نمائیم این توطئه همانند سایر فتنه گری های امریکا شکست خورده است.

ماموستا نقیبی دلیل این اقدام آمریکا را شکست و نابودی داعش توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد : بحمد الله داعش برای همیشه نابودشده وسردار عزت وشرف سردار سلیمانی و یاران جان برکفش آنها را به تاریخ سپردند و بادفاع از حرم ائمه اطهار(س) تمامی امید جنایتکاران امریکا وایادی حلقه به گوششان را به یأس مبدل کردند.

در پایان مردم با راهپیمائی تا میدان جمهوری اسلامی وقرائت قطعنامه از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمایت نمودند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *