سرخط خبرها
خانه / اخبار / تمدن‌سازی رهبر معظم انقلاب برای ۳۰۰ سال آینده کشور است

تمدن‌سازی رهبر معظم انقلاب برای ۳۰۰ سال آینده کشور است

مدیر مرکز بزرگ اسلامی سقز با بیان اینکه فکری که رهبر معظم انقلاب دارد برنامه و چشم‌اندازی برای آینده کشور است، گفت: رهبر معظم انقلاب تمدن‌سازی می‌کند تمدن‌سازی برای ۲۰۰ و ۳۰۰ سال آینده تمدن سازی برای نسل های آینده که در تمدن اسلامی در برابر قدرت ها و ظلم ایستادگی کنند.

به گزارش رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه به نقل  از کردستان، ماموستا نقیبی اظهار کرد: بعد از گران شدن بنزین یک سری اعتراضات از سوی مردم صورت گرفت که عده‌ای از این بستر سوء استفاده و دست به اغتشاش زدند.
وی تصریح کرد: همیشه وقتی مردم در اعتراض به موضوعی اقدام به اعتراض مسالمت‌آمیز می‌کنند دشمنان از موضوع سوء استفاده و به نفع خود از آن بهره‌برداری می‌کنند.
وی با بیان اینکه مردم ما همواره ثابت کرده‌اند که از عمق بصیرت بالایی برخوردار هستند و همواره باید سعی کنند صف خود را از صف کسانی که دنبال ایجاد ضربه به نظام هستند جدا کنند، عنوان کرد: این موضوع طبیعی است که موضوع مواد نفتی براساس تورم جهان افزایش قیمت داشته باشد.
وی اظهار کرد: اگر بخواهیم قیمت بنزین در کشور را با کشورهای همسایه مقایسه کنیم شاید حتی یک سوم قیمت آنهاست.
وی خاطرنشان کرد: شاید برخی‌ها این موضوع را مطرح کنند که حقوق و درآمد در کشور ما نیز به همین نسبت پایین است و افزایش قیمت بنزین در چنین وضعیت نابرابری کار درستی نیست!
مدیر مرکز بزرگ اسلامی سقز افزود: در پاسخ به این افراد باید بگویم که کشور ایران بعد از فروپاشی شاه ملعون پیشرفت‌هایی که در ایران اسلامی در طول ۴۰ سال در حوزه‌های مختلف، علمی، پژوهشی، زیرساختی و غیره با گذشته قابل مقایسه نیست.
وی اضافه کرد: اگر قرار به مقایسه است باید خوبی‌ها و بدی‌ها را باهم ببینیم رسیدن به این جایگاه به لحاظ علمی و غیره بعد از پیروزی انقلاب به معنای انجام کار است.
وی گفت: وقتی ملتی برای انتخاب رئیس جمهور، نمایندگان مجلس و غیره پای صندوق رای می‌رود و براساس انتخاب این افراد را در مسند تصمیم‌گیری قرار می‌دهد باید به تصمیمی که می‌گیرند نیز احترام بگذارد.
وی افزود: افزایش قیمت بنزین تصمیمی بوده که از سوی سه قوی انجام گرفته و کسانی تصمیم‌گیر این موضوع بوده که بر اساس تصمیم و رای تک‌تک ما اجازه تصمیم‌گیری را برای موضوعات مختلف پیدا کرده‌اند.

دولت باید قبل از اجرای طرح هدفمندکردن قیمت بنزین روشنگری می‌کرد
مدیر مرکز بزرگ اسلامی سقز خاطرنشان کرد: به عنوان کسی که سال‌ها کار فرهنگی، سیاسی و اجتماعی انجام داده‌ام معتقدم اجرای این طرح به نفسه درست است، اما قبل از اجرا باید دولت زمینه‌سازی، روشنگری و اطلاع‌رسانی و ذهن مردم را آماده پذیرش می‌کردند.
وی اضافه کرد: بعد از اینکه سران قوی این مهم را تائید و از سوی دیگر مقام معظم رهبری در سخنرانی سرنوشت‌ساز خود عنوان فرمودند که من تخصصی در این زمینه ندارم ولی چون سران قوا و کارشناسان آن را تائید کرده‌اند بنده نیز حمایت می‌کنم.
وی افزود: ما هم به تبعیت از رهبری با توجه به اینکه ایشان پیشوا، رهبر و مهم‌تر از همه آگاه به زمان هستند و تا کنون ندیده‌ایم که رهبر انقلاب چیزی را توصیه و مردم ضرر کرده‌ باشند تابع امر ولایت فقیه در این حوزه هستند.
وی با بیان اینکه این افزایش قیمت بنزین قطعا به نفع مردم خواهد بود و در آینده تاثیرات خود را می‌گذارد، گفت: البته این گران شدن قیمت بنزین نباید منجر به گرانی قیمت حمل و نقل عمومی و یا سایر کالاها شود.پ
مدیر مرکز بزرگ اسلامی سقز تصریح کرد: باید با برنامه‌ریزی درست و اختصاص سهمیه مناسب به اقشار آسیب‌‌پذیر فشار مضاعف‌تری در شرایط اقتصادی امروز وارد نشود.
وی اذعان کرد: زیان به زیرساخت‌ها تنها زیانش به مردم است، امروز بانک‌ها به دلیل زیانی که به زیرساخت‌هایشان وارد شده در خدمات‌رسانی به مردم با مشکل مواجه هستند
اعتماد به سران قوا و برای تصمیم آنها احترام بگذاریم چون تبعیت از رهبری واجب عینی است و تبعیت از رهبری موجب خیر دنیا و آخرت می‌شود.
وی تصریح کرد: در این موضوع نباید به ظاهر قضیه را ببینیم فکری که رهبر دارد برنامه و چشم‌اندازی برای آینده است.
وی گفت: رهبر معظم انقلاب تمدن‌سازی می‌کند تمدن‌سازی برای ۲۰۰ و ۳۰۰ سال آینده تمدن سازی برای نسل های آینده که در تمدن اسلامی در برابر قدرت ها و ظلم ایستادگی کنند.
وی خاطرنشان کرد: عده ای سیاست‌مداران ایرانی بر تعامل اعتقاد دارند امروز را می‌بینند هدفشان تمدن سازی و آینده نیست و تنها امروز را می‌بینند اما افق نگاه رهبری مربوط به آینده و برای ۳۰۰ سال دیگر ایران است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *