سرخط خبرها
خانه / اخبار / گروه‌های تکفیری و داعش پایبند به “هیچ” مذهبی نیستند

گروه‌های تکفیری و داعش پایبند به “هیچ” مذهبی نیستند

گروه‌های تکفیری و داعش پایبند به “هیچ” مذهبی نیستند

ماموستا نقیبی در همایش نقش علما و روحانیون در همگرایی و مقابله با افکار تکفیری تأکید کرد ؛
گروه‌های تکفیری و داعش پایبند به “هیچ” مذهبی نیستند
رئیس دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت شهرستان سقز گفت: تبعیت از فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری تنها راه تقویت وحدت و امنیت مسلمانان جهان است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری تسنیم از سنندج، ماموستا عابد نقیبی بعد از ظهر دیروز در همایش نقش علما و روحانیون در همگرایی و مقابله با افکار تکفیری که در این شهر برگزار شد، با تبریک هفته دفاع مقدس بردلاورمردان و قهرمانان عرصه شرف و جهادت اظهار داشت: امروزه با توجه به عوض‌شدن جغرافیای سیاسی در منطقه باید روحانیون کردستانی بیشتر از گذشته نسبت به توطئه دشمنان آگاهی و هوشیارتر باشند.

وی با بیان اینکه «انقلاب اسلامی ایران» منشاء تحقق بیداری اسلامی است، گفت: همه روحانیون، علمایان و مسلمانان شیعه و سنی کردستان به اهداف پلید دشمنان اسلام آگاهی دارند.

رئیس دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت شهرستان سقز اشاره به اینکه جنایات گروه‌های تکفیری و داعش “هیچ” ربطی به اهل سنت ندارد، تصریح کرد: این افراد مجهول‌الهویه، جیره‌خوار و ساخته دست استکبار هستند و هدف آنها ایجاد اختلاف و تفرقه میان شیعه و سنی است.

وی ادامه داد: خوشبختانه همیشه توطئه و دسیسه دشمنان اسلام و نظام با فتوای حکیمانه رهبر معظم انقلاب خنثی و باشکت روبه‌رو شده و به‌همین دلیل تمام دنیا از اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی حساب می‌برند.

ماموستا نقیبی افزود: پیروی و تبعیت از فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری تنها راه تقویت وحدت و امنیت مسلمانان جهان است.

وی اظهار کرد: در سراسر جهان کشورهای ابرقدرت با ترفندهای مختلف علیه نظام توطئه می‌چینند و به‌دنبال نابودی اسلام هستند چراکه می‌دانند تا زمانی که اسلام عزت داشته باشد نمی‌توانند به اهداف شوم خود برسند.

رئیس دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت شهرستان سقز با بیان اینکه گروه‌های تکفیری پایبند به “هیچ” مذهبی نیستند، خاطر نشان کرد: متأسفانه امروزه مدعیان حقوو بشر در برابر جنایات مسلمانان بی‌گناه و بی‌دفاع سکوت کرده‌اند در صورتیکه نظام جمهوی اسلامی همیشه مدافع حقوق مسلمانان مظلوم بوده است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به مشکلات معیشتی روزمره گفت: باید روحاینون از لحاظ مادی و معنوی تأمین شوند تا گروه‌های تکفیری نتوانند به بهانه کمبود مالی و معیشتی نفوذ کنند و جوانان را فریب بدهند.

دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت کردستان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *