سرخط خبرها
خانه / اخبار / نیروی انتظامی حافظ جان و ناموس مردم است/ آسیب های اجتماعی مورد توجه ماموستاهای آیینی قرار گیرد

نیروی انتظامی حافظ جان و ناموس مردم است/ آسیب های اجتماعی مورد توجه ماموستاهای آیینی قرار گیرد

نیروی انتظامی حافظ جان و ناموس مردم است/ آسیب های اجتماعی مورد توجه ماموستاهای آیینی قرار گیرد

ماموستا نقیبی در جلسه هم اندیشی ائمه جمعه و جماعت شهر و روستا به مناسبت هفته نیروی انتظامی تأکید کرد ؛
نیروی انتظامی حافظ جان و ناموس مردم است/ آسیب های اجتماعی مورد توجه ماموستاهای آیینی قرار گیرد
ماموستا نقیبی گفت: نیروی انتظامی مقتدر حافظ جان و ناموس مردم است و با تقدیم کردن شهیدان زیادی به میهن ، نشان دادند که امنیت و آسایش شهروندان بیشتر از هرچیزی برای آنها ارجحیت دارد.
تاریخ:۱۳۹۶/۷/۱۷

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از گولان سقز، جلسه هم اندیشی ائمه جمعه و جماعت شهر و روستا به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور امام جمعه، ماموستا نقیبی، فرمانده منطقه نیروی انتظامی شهرستان، رییس سازمان تبلیغات اسلامی و تعداد زیادی از ماموستایان شهر و روستا در سالن اجتماعات مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز برگزار شد.

ابتدا ماموستا نقیبی در سخنانی اظهار داشت: نیروی انتظامی مقتدر حافظ جان و ناموس مردم است و با تقدیم کردن شهیدان زیادی به میهن، نشان دادند که امنیت و آسایش شهروندان بیشتر از هرچیزی برای آنها ارجحیت دارد. در حقیقیت زحمات شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی کمتر از هشت سال دفاع مقدس نیست.

دکتر عابد نقیبی گفت: ماموستایان آیینی باید جهت شفاف سازی و آگاهی رسانی از تریبون های مساجد بیشتر از پیش به آسیب های  اجتماعی بپردازند.

ماموستا نقیبی افزود: ترویج دین اسلام باید در راستای جامعه ای سالم  و پویا شکل بگیرد، به همین منظور ماموستایان و امامان جمعه با بیان مشکلات و آسیب شناسی مسائل اجتماعی نسل جوان  را موشکافانه بیان کنند تا این قشر آسیب پذیرتر کمتر دچار فساد اخلاقی شوند.

وی خاطرنشان کرد: ماموستایان همگام با نیروی انتظامی مروج خوبی برای جوانان ، نوجوانان و سایر قشرهای مختلف جامعه جهت بکارگیری از شبکه‌های دنیای مجازی باشند.

فرمانده منطقه انتظامی شهرستان سقز هم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار کرد : همچنانکه مقام معظم رهبری بار‌ها فرمودند « سلاح تبلیغات، از سلاح جنگ برنده تر است». امروزه شبکه های ماهواره ای خارجی و بیگانگان از طریق تفرقه افکنی و هتک حرمت بین مسلمانان جهان می خواهند به مقاصد شوم خود دست پیدا کنند و به نام الله ، قرآن و پیامبر دست به اقدامات پلید انسان کشی و سربریدن می کنند در صورتی که دین اسلام مروج صلح ، آرامش و مهربانی است.

برزو تجاری یادآور شد: ماموستایان علاوه بر دانش آیینی و مذهبی باید به سلاح روز دنیا که همان فناوری اطلاعات و بکارگیری از اینترنت است مجهز باشند تا مسائل و آسیب های اجتماعی دنیای مجازی را از طریق تریبون مساجد به گوش مردم برسانند. ماموستایان در جامعه و بین مردم از جایگاه خاصی برخوردار هستند که با ورود و سخنرانی های خود در زمینه دنیای مجازی و اشاره به نقاط قوت و ضعف آن می‌توانند درجه ی پایگاه و منزلت اجتماعی خود را دوچندان کنند.

گولان سقز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *