سرخط خبرها
خانه / اخبار / مردم با حضور در رهپیمایی نشان داد همچنان مقابل استکبار ایستاده اند

مردم با حضور در رهپیمایی نشان داد همچنان مقابل استکبار ایستاده اند

مردم با حضور در رهپیمایی نشان داد همچنان مقابل استکبار ایستاده اند

اقتصاد ایران: سنندج – رئیس مرکز بزرگ اسلامی سقز گفت: مردم با لبیک به رهبری جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی را نسبت به سال های گذشته باشکوه تر و با عظمت بیشتری برگزار کردند تا نشان دهند همواره مقابل استکبار ایستاده اند.ماموستا نقیبی روز دوشنبه در جمع راهپیمایی کنندگان ۲۲ بهمن این شهرستان اظهار داشت: امروز چهل سال از انقلاب پیروز اسلامی سپری می شود و مردم با حضور در این راهپیمایی نشان دادند همچنان از مبارزه با استکبار و ظلم دست نکشیده اند و در مقابل آن ایستاده اند.
وی افزود: امریکا فکر می کند با تحریم های ظالمانه خود ملت ایران را به سختی می کشد و کشور را سرنگون می کند ولی دشمنان دیدند مردم ایران پشت امام، رهبری و انقلاب اسلامی ایستاده اند و همچنان فدای این انقلاب می شوند.
وی به فرمایشات امام خمینی (ره) در مورد آمریکا و کشورهای غربی اشاره کرد و اظهار داشت: دولت های این کشور استکباری قابل اعتماد نیستند و همیشه با بد عهدی به سمت کشورهای اسلامی حرکت کرده است.
ماموستا نقیبی اضافه کرد: رمز پیروزی ایران وحدت و همدلی بین مسلمانان شیعه و سنی است و آنهایی که بین برادران اهل سنت و تشیع اختلاف ایجاد می کنند جنایتکاری بیش نیستند و در این بین کردستانی ها با تقدیم پنج هزار و۴۰۰ شهید همواره با وحدت رویه از مملکت خود دفاع می کنند.
وی اظهار داشت: اکنون دشمنان، ولایت فقیه و رهبری را هدف قرار داده اند اما ملت ایران همواره ثابت کرده اند درصحنه های مختلف در برابر تمامی تهدیدها مقاومت می کنند.
از ۱۲ بهمن سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن جمهوری اسلامی تا ۲۲ بهمن روز اعلام پیروزی انقلاب اسلامی به نام دهه فجر نامگذاری شده و مردم ایران اسلامی همه ساله در ۲۲ بهمن با راهپیمایی در شهرهای مختلف این روز را جشن می گیرند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *