سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / ماموستا نقیبی:ایران اسلامی واقف ترین کشور خاورمیانه است

ماموستا نقیبی:ایران اسلامی واقف ترین کشور خاورمیانه است

مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز
ماموستا نقیبی:ایران اسلامی واقف ترین کشور خاورمیانه است
مسئوول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز گفت: ایران اسلامی واقف ترین کشور خاورمیانه است و این نشان دهنده علاقه ملت ما به صدقه جاریه و پابندی به اعتقادات دینی است.

مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز

ماموستا نقیبی:ایران اسلامی واقف ترین کشور خاورمیانه است

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا عابد نقیبی در همایش یاوران وقف که باحضور ۹۰ نفر از روحانیون شهرستان سقز در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی سقز برگزار شد، از روحانیون به عنوان یاوران واقعی وقف نام برد و اظهار کرد: ایران اسلامی واقف ترین کشورخاورمیانه است و این نشان دهنده علاقه مردم ایران به صدقه جاریه و پابند بودند به اعتقادات دینی و پیروی واقعی از سیره بزرگان و سنت رسول الله(ص) و اهل بیت رسول الله(ص) و تسمک به مولای متقیان حضرت علی(ع) است.

به گفته وی، تمام چاه های آب که با دست مبارک حضرت علی(ع) حفر شد را وقف فرمودند که هنوز هم کسانیکه به حج مشرف می شوند این چاه ها را مشاهده می کنند.

مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز با تبریک میلاد حضرت رسول اکرم(ص) هفته وحدت را به روحانیون و مقام معظم رهبری مدظله العالی و مردم ایران اسلامی تبریک گفت و اظهار کرد: هفته وحدت که در پیش داریم باید با برنامه ریزی مناسب بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

به گفته وی، در این هفته باید جنایات گروهای تکفیری را بیش از پیش برای مردم بازگو کنیم.

وی بر ضرروت تشریح جنایت آل سعود در همکاری با گروهای تکفیری علیه مسلمان برای جامعه گفت: مردم باید بدانند آل سعود همچنان مشغول کودک کشی و شریک جرم اسرائیل خون خوار است و درمنطقه به همراه امریکا و اسرائیل دنبال ایجاد اختلاف و ترویج اسلام آمریکایی است.

ماموستا عابد نقیبی به توجه مقام معظم رهبری امام خامنه ای مدظله عالی نسبت به وحدت مسلمانان و توجه خاص معظم له نسبت به اهل سنت، گفت: مقام معظم رهبری همواره پشتیبان واقعی اهل سنت بوده و در توجه به روحانیون اهل سنت و اهل تشیع هیچ گونه تفاوتی قائل نبوده اند.

این استاد حوزه ودانشگاه اظهار داشت: ۶۵ نفر از خادمان مساجد شهرستان سقز تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند و نزدیک به ۵۰۰ نفر از خانواده طلاب و روحانیون و خانواده متوفی و معمرین نیز زیرپوشش خدمات مرکز بزرگ اسلامی و مستمری بگیر و بیمه عمر دارند.

مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز با تاکید براینکه این خدمات در تاریخ ایران بی نظیر است، گفت: در دوران طاغوت هیچ گونه توجهی به روحانیون اهل سنت صورت نمی گرفت و حتی مورد بی احترامی هم قرار می گرفتند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *