سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / ضرورت توجه به سرمایه‌گذاری در امر ارتقای سلامت جامعه

ضرورت توجه به سرمایه‌گذاری در امر ارتقای سلامت جامعه

مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز:
ضرورت توجه به سرمایه‌گذاری در امر ارتقای سلامت جامعه
مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز گفت: سرمایه‌گذاری در امر ارتقای سلامت جامعه به عنوان یک شاخص ارزشمند در راستای رشد توسعه عدالت و رفاه اجتماعی امری ضروری است.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا دکتر عابد نقیبی در دیدار با دانش‌آموزان نخبه و تیزهوشان مدرسه شهید بهشتی شهرستان سقز اظهار کرد: بدون شک تامین و حفظ سلامت افراد جامعه یکی از مهم‌ترین مسائل هر کشوری است.

وی تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای نیل به اهداف سلامت بهداشت از سیاست دولت‌ها است به طوری که سیاست‌گذاران در تدوین و اجرای برنامه‌ها توسعه، سرمایه‌گذاری در امر ارتقای سلامت جامعه به عنوان یک شاخص ارزشمند در راستای رشد توسعه عدالت و رفاه اجتماعی برشمارند.

ماموستا نقیبی با اشاره به اهمیت علم و اینکه از راه علم می‌توان بهتر خدا را بشناسیم و پی به حقیقت برد گفت: دانش‌آموزان باید حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی باشند و همواره سعی کنند بیانات رهبری و عمل به فرمایشات ایشان راهگشای زندگیشان قرار دهند.

مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز خطاب به دانش‌آموزان نخبه و تیزهوشان مدرسه شهید بهشتی اظهار کرد: اهمیت دادن به مسائل دینی و مذهبی و اقامه نماز در مدارس و عمل به سیره بزرگان قرائت قرآن حب اهل بیت رسول الله (ص)در ادامه زندگی رنگ بیشتری داشته باشد.

مسئول مرکز بزرگ اسلامی با اشاره به اهمیت وحدت مسلمانان و دوری از اختلاف و تندروی گفت: تندرویی و اختلاف ضربه مهلکی به پیکر دین اسلام و مسلمانان زده است و در طول تاریخ اتحاد و همبستگی همواره مایه پیشرفت و نشاط مسلمانان بوده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *