سرخط خبرها
خانه / اخبار / سی و یکیمین دوره کنفرانس وحدت اسلامی حول محور ایجاد تمدن نوین اسلامی در جهان است

سی و یکیمین دوره کنفرانس وحدت اسلامی حول محور ایجاد تمدن نوین اسلامی در جهان است

مسئول مرکز بزرگ اسلامی سقز اظهار داشت: هدف انقلاب اسلامی، ایجاد تمدن نوین اسلامی در جهان است و به همین خاطر سی و یکیمین دوره کنفرانس وحدت اسلامی نیز حول این محور است .

برنامه “صبح و گفت و گو” رادیو گفت و گو با موضوع سی و یکمین دوره کنفرانس وحدت ، با حضور دکتر ماموستا عابد نقیبی مسئول مرکز بزرگ اسلامی سقز به روی آنتن رفت.

دکتر ماموستا عابد نقیبی با اشاره به برگزاری سی و یکمین کنفرانس وحدت اسلامی گفت: در حالی این کنفرانس را برگزار می کنیم که دولت پوشالی به اسم داعش که خود را منتسب به اهل سنت کرده بود به دست مبارک سردار عرصه شرف و جهاد، سردار سلیمانی از بین رفت و با وحدت تمام مسلمانان شیعه و سنی این غده سرطانی دنیای اسلام که خود را منتسب به اهل سنت کرده بود از بین رفت و این جای خوشحالی دارد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی پیام وحدت بخشی را داد که به واسطه آن شاهد بر هادی گری اسلامی بر جهان بوده ایم، اظهار داشت: هدف انقلاب اسلامی، ایجاد تمدن نوین اسلامی در جهان است و بخاطر این است که سی و یکیمین دوره کنفرانس وحدت اسلامی نیز حول این محور است و این تمدن اسلامی هم با کسب علم و آگاهی و مبارزه در میدان حق علیه باطل به سرانجام خود خواهد رسید.

مسئول مرکز بزرگ اسلامی سقز با تاکید بر اینکه مسلمانان زمانی موفق خواهند بود که وحدت داشته باشند، توضیح داد: چراکه خداوند در قرآن بارها به موضوع اخوت اسلامی و وحدت اشاره کرده است. ما هم با توصیه خداوند تبارک و تعالی و عمل کردن به سیره بزرگان اسلام، امروز باید بیش از گذشته عمل کنیم.

وی با اظهار به اینکه باید مراقب دشمن در همه زمینه ها باشیم، متذکر شد: امروز هجوم همه جانبه به تمام مسلمانان را می بینیم کارهایی هم در گذشته انجام دادند از جمله تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی و خیلی از فتنه هایی که علیه انقلاب اسلامی از اول انقلاب داشته اند از جمله جنگ هشت ساله، کودتای نوژه، کودتای سال ۸۸ اما نتوانستند علیه نظام کاری کنند و این اواخر هم داعش را درست کردند داعش پوشالی که همه مسلمانان را به خنده آورد چراکه در مسجدی که البغدادی دولت خودش را معرفی کرد خودشان آن مسجد را منفجر کردند و این به این معناست که هیچ ربطی به اسلام نداشتند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *