سرخط خبرها
خانه / اخبار / سفر یک روزه ماموستا قادری به سقز / گزارش تصویری

سفر یک روزه ماموستا قادری به سقز / گزارش تصویری

حاج ماموستا قادری امام جمعه پاوه به دعوت شورای اسلامی شهر سقز، ضمن حضور در این شهر و شرکت و سخنرانی در همایش “سقز را مقاوم بسازیم” در فضایی صمیمانه با روحانیون و ائمه جمعه و جماعت شهر سقز دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام‌جمعه پاوه؛ حاج ماموستا ملا قادر قادری روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۷ بنابه دعوت اعضای شورای اسلامی شهر سقز، ضمن حضور در این شهر و شرکت و سخنرانی در همایش “سقز را مقاوم بسازیم” در فضایی صمیمانه با روحانیون و ائمه جمعه و جماعت شهر سقز دیدار کردند.

امام‌جمعۀ پاوه در ابتدای حضور در شهر سقز در همایش “سقز را مقاوم بسازیم” که به همت شورای اسلامی شهر سقز برگزار شده بود، شرکت کردند

ایشان در این همایش طی سخنانی ضمن بیان خاطراتی از زلزله مصیب بار اخیر در سرپل ذهاب و ازگله، خواستار نظارت بیشتر مسئولان امر در زمینه ساخت و سازها شدند و افزودند: اگر بجای تعریف از دیگران و انتقاد از خودمان، هرکدام از ما یک قدم در راستای رعایت اصول ساختمان سازی، اعم از اجرا و نظارت، گام برداریم قطعاً مشکلات ما هم به حداقل خواهد رسید.

ماموستا قادری در ادامه این سفر یک روزه با حضور در مرکز بزرگ اسلامی سقز، با ماموستا دکتر نقیبی رئیس مرکز دیدار کردند.

امام‌جمعه پاوه سپس در جمع روحانیون و ائمه جمعه و جماعت شهر سقز که به دعوت شورای شهر سقز در سالن اجتماعات این شورا جمع شده بودند حضور یافتند.

ماموستا قادری در این نشست صمیمی طی سخنان مبسوطی ضمن اظهار خوشحالی از حضور در جمع اعزء روحانیون شهر سقز مطالبی در خصوص اوضاع کنونی جهان اسلام، بحرانهای پیش رو، توطئه های دشمنان و نقش علماء و روحانیون در این برهه از زمان بیان کردند.

ایشان ضمن دعوت از روحانیون برای ایفای نقش پر رنگتر در جامعه و میانه روی در گفتمانها گفتند: بهترین راه در این مقطع از زمان، برای مواجه با مشکلات و معظلات پیش رو، راه اعتدال و میانه روی است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *