سرخط خبرها
خانه / اخبار / رئیس تبلیغات اسلامی سقز: برگزاری کارگاه‌های آموزش و روشنگری از اولویت های تبلیغات اسلامی سقز است

رئیس تبلیغات اسلامی سقز: برگزاری کارگاه‌های آموزش و روشنگری از اولویت های تبلیغات اسلامی سقز است

رئیس تبلیغات اسلامی سقز:
برگزاری کارگاه‌های آموزش و روشنگری از اولویت های تبلیغات اسلامی سقز است
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز گفت: از سوی تبلیغات اسلامی همواره کارگاه‌های آموزشی برای روشنگری جامعه در راستای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان تکفیری برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از سقز، حجت‌الاسلام وحیدی بعد از ظهر امروز در آغاز به کار کارگاه آموزشی در سقز، اظهارداشت: به همت اداره تبلیغات اسلامی سقز دومین کارگاه آموزشی، نقد نحله‌های انحرافی، تکفیری با حضور ۱۰۰ نفر از دهیاران و شوراهای بخش مرکزی در محل فرمانداری ویژه سقز برگزارشد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز با تبریک هفته مبارک و حدت و ماه مولود نبی مکرم اسلام “ص”، به اهمیت و چرایی برگزاری کارگاه آموزشی برای دهیاران و اقشار تاثیرگذار پرداخت و از همکاری بخشداری مرکزی در اجرای این دوره تشکر و بر تشکیل شورای فرهنگی در روستاها و آمادگی تبلیغات اسلامی برای برنامه‌ریزی فعالیت‌های فرهنگی دینی در تمام روستاها تاکید کرد.

ماموستا عابد نقیبی رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز هم در این کارگاه آموزشی، باتبریک ماه مبارک مولود به تاریخچه چگونگی پیدایش، اهداف، سوابق و ویژگی‌های فرق‌های انحرافی اشاره کرد.

عضو مجمع تقریب جهانی اسلام ادامه داد: جریان‌های انحرافی بعنوان مبارزه برای اسلام و اسلام‌خواهی، از جوانان پاک منطقه و افراد کم سواد و بی‌اطلاع عضوگیری و آنرا به میدان کشتن و نابودی می‌فرستادند.

وی تصریح کرد: مبلغ جریان‌های تکفیری هیچکدام نه دارای بالای مدارک و مدارج فقهی و نه روحانی هستند.

نقیبی خاطرنشان کرد: دهیاران، شوراها و ریش سفیدان روستاها نباید اجازه این افراد بعنوان ماموستا و امام جماعت ندهند این افراد نه ماموستا هستند نه مورد تائید شورای افتا شهرستان های استان کردستان و این جریان‌ها مخالف اسلام و قرآن و شریعت می‌دانیم وهرکسی نیز می‌گوید اینان روحانی هستن قطعا با علم روحانی در ارتباط نیست.

وی دین اسلام را دین رحمت و عطوفت دانست و عنوان کرد: در حالی که جریان‌های تکفیری با معرفی خود به‌ عنوان مسلمان، اسلام را دین خشونت، قتل و غارت معرفی می‌کنند، موجب اسلام‌ گریزی و اسلام‌ستیزی در جهان شده‌اند.

بخشدار مرکزی سقز هم در ابتدای این  کارگاه آموزشی با تبریک ماه مولود و هفته وحت از برگزاری کارگاه توسط اداره تبلیغات اسلامی تشکر و قدردانی کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *