سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / باید از ظرفیت عالمان دینی شهرستان به عنوان امامان جمعه و جماعت استفاده کرد تا مردم از وجود آنان بهره‌مند شوند

باید از ظرفیت عالمان دینی شهرستان به عنوان امامان جمعه و جماعت استفاده کرد تا مردم از وجود آنان بهره‌مند شوند

رئیس مرکز بزرگ اسلامی سقز:
باید از ظرفیت عالمان دینی شهرستان به عنوان امامان جمعه و جماعت استفاده کرد تا مردم از وجود آنان بهره‌مند شوند.
رئیس مرکز بزرگ اسلامی سقز با اشاره به اینکه شهرستان سقز همواره مهد علم و تقوا بوده است و عالمان زیادی را نیز تحویل جامعه داده است گفت: باید از ظرفیت عالمان دینی شهرستان به عنوان امامان جمعه و جماعت استفاده کرد تا مردم از وجود آنان بهره‌مند شوند.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا عابد نقیبی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه سقز با حمد و ستایش پروردگار گفت: شهرستان سقز مهد علم و تقواست و روحانیون این شهرستان همواره در منطقه در جهت ترویج دین پیشقدم بوده‌اند.

وی با تسلیت درگذشت امام جمعه پیشین سقز، «ماموستا ملاعبدالرحمن حسین‌زاده» گفت: ایشان انسانی والا بود که ۳۰ سال از عمر با برکت خود را در راستای ترویج فضائل دینی و اخلاقی به مردم نمود.

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز فوت این عالم ربانی اهل سنت را تسلیت گفت و از خداوند برای ایشان بهشت برین و برای بازماندگان نیز صبر مسئلت کردند.

ماموستا نقیبی با اشاره به اینکه شهرستان سقز همواره مهد علم و تقوا بوده است و عالمان زیادی را نیز تحویل جامعه داده است گفت: باید از ظرفیت عالمان دینی شهرستان به عنوان امامان جمعه و جماعت استفاده کرد تا مردم از وجود آنان بهره‌مند شوند.

وی ادامه داد: بر همین اساس تصمیم بر این گرفته شد تا این هفته از وجود ماموستا انور آدمی به عنوان امام جمعه موقت و نیز در هفته‌های آتی نیز از وجود دیگر عالمان و ماموستایان دینی به عنوان امام جمعه موقت بهره‌مند شویم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *