سرخط خبرها
خانه / اخبار / اعیاد اسلامی به برکت جمهوری اسلامی مایه وحدت وهمدلی امت اسلامی شده است

اعیاد اسلامی به برکت جمهوری اسلامی مایه وحدت وهمدلی امت اسلامی شده است

دکتر ماموستا نقیبی بیان کرد:

اعیاد اسلامی به برکت جمهوری اسلامی مایه وحدت وهمدلی امت اسلامی شده است

دکتر ماموستا نقیبی مدیرمرکز بزرگ اسلامی واز روحانیون بومی منطقه کردستان گفت: اعیاد اسلامی همچون معراج، مبعث، مولود به برکت نظام اسلامی مایه همدلی واخوت جهان اسلام شده است.

        

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی استان کردستان، مراسم جشن مبعث ومعراج نبی مکرم اسلام “ص” با حضور اقشارمختلف مردم در اغلب تکایا و تعدادی ازمساجد و حسینیه شهرستان سقز باایراد سخنرانی، مولودی خوانی و معراجنامه خوانی با شور و نشاط و شعف وصف انگیز امسال نیز بهتر از سالهای گذشته برگزارشد.

این مراسم امسال در حسینیه شهرستان سقز با ایراد سخنرانی حاج ماموستا دکتر عابد نقیبی مدیرمرکز بزرگ اسلامی و عضومجمع علمای جهان اسلامی اجراشد.

دکتر تقیبی ضمن تبریک و گرامیداشت عید معراج ومبعث پیامبر اعظم اسلام “ص” اظهارداشت: همه باید خدا را شکر گذارباشیم که نعمت دین اسلام برما ارزنی فرموده است وی ادامه داد: امروز انواع توطئه ها جهان اسلام ومسلمان و وحدت امت اسلامی را با بدتر ین شیوه تهدید می‌کند وما همه مسئولیم تا مردم را نسبت به این دسیسه ها آکاه و آن‌را افشا کنیم.

دکتر نقیبی یاد آورشد: به برکت جمهوری اسلامی و هوشمندی ودرایت مقام معظم رهبری توطئه های تفرفه انگیزانه برملا و خنثی می‌شود و اعیاد در نظام اسلامی زمان خوبی برای وحدت و همدلی امت اسلامی شده واین را باید قدر دانست و آن‌را پاس داشت و در ان مشارکت داشت.

۲ دیدگاه

  1. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت
    به این خوبی سپاسگزارم

  2. بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون متشکرم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *